SODAKO GOLD

سوداکو در اواسط سال 1373 با تمرکز بر فروش محصولات هنری فعالیت خود را آغاز نمود. هنگام تولد این برند هنری در بازار تهران، هیچ وقت انتظاررشد سریع، اشتیاق اساتید و هنرمندان از سراسر کشور را در مدت زمان کوتاهی نداشتیم اما با این رویکرد مشتاقانه برآن شدیم تا پاسخ مناسبی باشیم برای سلیقه هنرمند ایرانی. ابتدا با ارایه محصولات متنوع و با کیفیت ایرانی و خارجی توانستیم رضایت هنرمندان و مشتریان عزیزمان را بدست آوریم. با تغییرات در تولید و کیفیت کالا و عدم تناوب و استمرار در تولید در برخی برندهای داخلی و خارجی، برآن شدیم تا ثبات و یکنواختی را در تولیدات ایرانی ایجاد نماییم. این اقدام علیرغم سختی و مشکلات فراوان برایمان شیرین بوده و خواهد بود چون با رضایتمندی مشتریانمان دانستیم که تنوع، کیفیت و خدمات مناسب همواره خواسته هنرمندان و مشتریان ما است. رشد مشتریان ما در کوتاه مدت، هنرمندان سراسر کشور را به مصرف کنندگان عزیز این برند تبدیل نموده است و همکاری ما با تعداد کثیری از اساتید خوشنام و با سابقه کشور و استفاده از تجارب ارزنده آنها به این همراهی قوتی از جنس تجربه بخشیده است.
ما به ارتباط تنگاتنگ با هنرمندان و کارآموزان محصولات هنری خود می‌بالیم و همواره از تماس‌ها و ارتباط‌ آنها استقبال نموده و بخش زیادی از پیشرفت خود را مرهون آن میدانیم.
همکاری گسترده آموزشگاههای فعال و تاثیر گذار در آموزشهای مرتبط و نیاز سنجی اعلامی از سوی آنها که نشان از اعتماد و رضایت ایشان دارد سرمایه عظیمی برای سوداکو است. این همراهی چند جانبه و اعلام نیاز و درخواست مشنتریان ما را به سمت تولید انواع محصولات مورد نیاز هنرمندان ایرانی سوق داد. هم اکنون به خود می‌بالیم که به لطف پروردگار در این امر موفق بوده ایم و در این راه با کمک همه ذینفعان شرکت اعم از اساتید، هنرمندان و مشتریان و با اتکا به پرسنل متخصص در بخشهای تولید، بازاریابی، تحقیق و توسعه و فروشگاه‌ای همکار، مصمم هستیم تا تمام نیازهای هنرمندان کشور را با بهترین کیفیت ممکن تولید و با خدمات پس از فروش مناسب در دسترس ایشان قرار دهیم. تجربه، پویایی و ارتباط، همواره سوداکو را پویا و به روز قرار داده و نیاز سنجی دقیق تولید و افزایش کیفیت محصولات را به ارمغان آورده است. با این حال همواره می‌دانیم که سلیقه هنرمند ایرانی، ارزنده ترین محصول را انتخاب میکند و برآنیم تا در این مسیر همواره کنار ایشان باشیم.